Nauja prekė

Su išskyromis Resister 48V 1000W Vėjo 1500W Saulės Spardytis ir Padidinti Hibridinių MPPT Valdiklis su TwDC Išvesties Sąsajos

999 Prekės

€222.68

Pridėti prie pageidavimų

Su išskyromis Resister 48V 1000W Vėjo 1500W Saulės Spardytis ir Padidinti Hibridinių MPPT Valdiklis su Dviejų kanalų DC Išėjimo Sąsajos

Visos Serijos Modelis

Produktas

Modelis

Parametrai

Nuoroda

WSB850W12

12V, PV: 500W Vėjo greitis: 350W

WSB1600W24

24V PV: 1000W Vėjo greitis: 600W

WSB2500W48

48V PV: 1500W Vėjo greitis: 1000W

Apsaugoti Instrukcija

Šis produktas yra Spardytis ir Padidinti Mppt vėjo generatorius, akumuliatorių įkrovimo valdiklis, skirtas specialiai off-grid vėjo, saulės sistemos. Tai yra idealus valdiklis su puikiai apsaugos funkcijas.

Pinigus ir Boost topologiškai grandinė padeda duomenų valdytojo darbo platesnį vėjo greitį nei įprastos vėjo, saulės valdikliu, kad maksimaliai padidinti efektyvumą baterijos. Valdytojas angliavandenilių savybių, funkcijų ir konkurencinga kaina suteikia geriausią vertę rinkoje.

Valdiklio Funkcijos

1) Šio valdiklio, yra aukštos kokybės vėjo-saulės hibridinis duomenų valdytojas, gali kontroliuoti vėjo generatoriai ir saulės kolektorių imti arba išmesti saugojimo baterijas vienu metu; kai mokesčių, jis priima aukštos rezoliucijos PWM režimu baterijos laikymo baterijas per įtampos ir srovės ribojimas, kuris gali efektyviai prailginti laikymo baterijos tarnavimo laiką.

2) duomenų valdytojo pateikta su tiksliu sukimosi greičio matavimo ir kontrolės modulis, todėl galite patikrinti, vėjo generatorius sukasi greitį realiu laiku, ir taip pat gali realizuoti per didelio greičio, stabdžių pagal nustatytą viršutinę ribą saugus sukimosi greičio.

3) valdytojas yra pateikiamas su dviejų kanalų DC išvesties sąsajos , ir kiekvieno kanalo maksimali išėjimo srovė-10A; kiekvienam kanalui, vartotojas gali savarankiškai nustatyti trijų rūšių skirtingų išėjimų režimai, ty, šviesos kontroliuojamą on/off, šviesos kontroliuojamas/laikas-reguliuojamas off, ir paprastai atidaryti.

4) duomenų valdytojas yra pateikiamas su MPPT (didžiausios galios taško sekimas) funkcija . Naudojant pažangų algoritmą, Jis gali automatiškai ieškoti didžiausios galios taško, realizuoti didžiausias konversijos iš vėjo energijos į elektros energiją. Per bandymo, palyginti su tradiciniais valdikliai, šis valdiklis gali pagerinti įkrovimo efektyvumas-daugiau nei du kartus maksimalus.

5) duomenų valdytojo pateikti individualų LCD , todėl vartotojas gali lengvai patikrinti ir nustatyti statusą valdytojas per žmogaus-kompiuterio sąveika sąsaja:

Elementai, kuriuos galima patikrinti: sandėliavimo akumuliatoriaus įtampa, vėjo generatoriaus sukimosi greičio, vėjo generatorius, įtampos, vėjo generatorius, srovės, vėjo generatorius, elektros, fotoelementas įtampa, fotoelementas srovė, fotoelementas galia, pirmojo kanalo išėjimo režimas, pirmojo kanalo galia išjungti laiko, antrojo kanalo išėjimo režimas, antrojo kanalo galia išjungti laiko, šviesos kontroliuojamą dėl įtampos tašką, šviesos-programinio išjungimo įtampos tašką, dienos ar nakties indikatorius, saugojimo baterijos statusą, apkrovos statusas, taip pat statusą gedimus, pavyzdžiui, daugiau įtampos, pagal įtampos, per daug apkrovos, ir trumpojo jungimo.

Prekių, kurios gali būti nustatytos: pirmojo kanalo išėjimo režimas, pirmojo kanalo galia išjungti laiko, antrojo kanalo išėjimo režimas, antrojo kanalo galia išjungti laiko, šviesos kontroliuojamą dėl įtampos taškas ir šviesos-programinio išjungimo įtampos tašką.

6) "duomenų valdytojas" yra suteikta unikali saulės įkrovimo grandinės , su mažu nuostolių ir šilumos, kurios yra atviros grandinės iškrovimo režimu, kad būtų veiksmingai pailginti saulės elementų naudojimo laikotarpiu.

7) Pilnas saugos funkcijų , įskaitant:

>> Saulės skydelis atvirkštinio apmokestinimo prevencijos apsauga

>> Saulės skydelis, atvirkštinis ryšys prevencijos apsauga

>> Saulės skydelis srovės ribojimas apsauga

>> Atmintis baterija per įkrovimas, per iškrovos apsauga

>> Baterijos laikymo atviros grandinės apsaugos

>> Baterijos laikymo atvirkštinis ryšys prevencijos apsauga

>> Perkrovos, trumpo jungimo apsauga

>> Vėjo generatorius, srovės ribojimas apsauga

>> Vėjo generatorius per didelio greičio apsauga

>> Automatinio ir rankinio stabdžio apsauga iš vėjo generatorius

>> Reguliatorius temperatūros stebėjimo, per šilumos apsauga

>> Apkrova viršįtampių apsauga

Pastaba: Išskyrus saugojimo baterijos atvirkštinis ryšys prevencija, apsauga, kitos apsaugos pirmiau nebus pažeisti komponentai.

8) duomenų valdytojo korpusas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio yra gerai suprojektuoti ir yra patrauklios išvaizdos ir gera šilumos išsklaidymo efektyvumą.

9) "duomenų valdytojas" yra gaminami su griežta gamybos proceso ir aukštos kokybės pramoniniai komponentai, todėl jis gali veikti patikimai ilgą laiką pagal šalčio, aukštos temperatūros, arba drėgnoje aplinkoje. Elektros Instaliacijos Schema

Parametrai Modelis WSB850W12 WSB1600W24 WSB2500W48 Sistemos Įtampa 12V 24V 48V Turbinos Įėjimo Įtampos Diapazonas 0-100V Turbinos Įėjimo Srovės Diapazonas (Pradinė Vertė) 0-25A (15A) 0-20A (15A) Turbina Maks. Įėjimo Galia 350W 600W 1000W PV Įvesties Įtampos Diapazonas 0-25V 0-50V 0-100V PV Įvesties Srovės Diapazonas (Pradinė Vertė) 0-30A (15A) 0-30A (10A) 0-22A (8A) PV Maks. Įėjimo Galia: 500W 1000W 1500W PV MPP 17-20V 34-40V 68-80V Nr. Išėjimo Grandinių 2 kanalų arba 1-kanalo su pritemdymo signalo Išėjimo Kontrolės Režimas Visada Atidaryti; Šviesos kontroliuojamas; Šviesos/Laiko Max. Išėjimo Srovė 10A Statinis Elektros-Maždaug 0,4 W Maždaug 0,8 W Apie 1,0 W Naudingumas Maitinimo Sąsajos Neprivaloma darbinės Temperatūros Diapazonas: -20 - +50℃ Operacija Drėgmės Diapazonas 35%

 • PV MPP: 68-80V
 • Statinės elektros: Apie 1,0 W
 • PV Įvesties Įtampos Diapazonas: 0-100V
 • Ekranas: LCD
 • Nėra. išėjimo grandinių: Dviejų kanalų
 • Vardinė Įtampa: 48V
 • Prekė: 48V spardytis ir skatinti vėjo, saulės hibridinis duomenų valdytojas
 • Turbinos Įėjimo Įtampos Diapazonas: 0-100V
 • Prašymas: Saulės Sistemos Reguliatorius
 • Saulės Elektrinės: 1500W
 • Modelio Numeris: WSB2500W48
 • vėjo jėgainės: 1000W
 • Maksimali Srovė: 10A
 • PV Įvesties Srovės Diapazonas: 0-22A
 • Pakuotės Svoris: 3.69kg (8.14lb.)
 • Pakuotės Dydis: 31cm x 17cm x 7cm (12.20in x 6.69in x 2.76in)
 • Įrenginio Tipas: gabalas

Žymos: kontrolinis kodas, mppt valdiklis saulės, vandens kontrolės, Pigūs kontrolės kodas, Aukštos Kokybės mppt valdiklis saulės, Kinija kontroliuoti vandens Tiekėjai.

Parašyti atsiliepimą

Su išskyromis Resister 48V 1000W Vėjo 1500W Saulės Spardytis ir Padidinti Hibridinių MPPT Valdiklis su TwDC Išvesties Sąsajos

Su išskyromis Resister 48V 1000W Vėjo 1500W Saulės Spardytis ir Padidinti Hibridinių MPPT Valdiklis su TwDC Išvesties Sąsajos

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai