2020-08-07, penktadienis, 19:10.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:41, leidžiasi 21:05, dienos ilgumas 15:23.

Žemės ūkio technikos revoliucinės inovacijos. Parodos agritechnika 2015 nugalėtojai

2017-10-29, paskelbė agroexpresas .lt
Žemės ūkio technikos revoliucinės inovacijos. Parodos agritechnika 2015 nugalėtojai

2015 metų lapkričio 10-14 d.d. Hanoveryje vyko žemės ūkio technikos  paroda. Parodos organizatorius – Vokietijos Žemės ūkio draugija. Parodoje pristatyta beveik 2400 eksponatų iš 49 pasaulio šalių. Supažindiname su aukso medalius pelniusiomis inovacijomis.

 

Fendt VarioGrip Pro

 

VarioGrip Pro от Fendt – tai patobulinta VarioGrip – oro slėgio padangose – reguliavimo sistema. Naujoji sistema leidžia padidinti oro slėgį padangose vienu bareliu per 30 sekundžių, t.y. kol traktorius pereina iš judėjimo režimo “lauke” į judėjimo režimą “keliu”. Slėgį reguliuoja terminalas  Varioterminal. Daviklio sistema ir vožtuvas kartu su VarioGrip Pro sistema tvirtinasi prie rato. Daviklis valdomas nekontaktiniu būdu. Kompanijos teigimu, padangų slėgio reguliavimo sistema VarioGrip Pro sutrumpina padangos pripūtimo laiką 80%.

 

 

John Deere ProCut

 

Sistema ProCut kontroliuoja ir reguliuoja darbo metu savaeigių kombainų smulkinimo būgne atstumus tarp peilių, priešpeilių ir atraminės plokštelės. Kartu kontroliuojamas ir peilių aštrumas. John Deere peilių galandinimo sistemos dėka peilių   nereikia   išiminėti,   kai  ateinalaikas juos pagaląsti. Smulkinimo būgnas pasisuka atgal ir galastuvas pradeda darbą. Tokiu būdu taupomas laikas ir pinigai.

 

 

Tikslaus tręšimo John Deere sistema

 

Tikslus organinių ir mineralinių trąšų išbarstymas taupo kurą, trąšas ir be abejonės saugo aplinką nuo taršos. Šiandien svarbu žinoti, kiek kiekvienas laukas reikalauja investicijų ir kiek jis atneša derliaus. John Deere M700 serijos purkštuvas kartu su GS2630 valdymo monitoriumi turi galingą tiksliaus dokumentavimo įrankį, kurio dėka galima tiksliai sužinoti, kiek išpurkšta chemikalų kiekviename lauke.

 

 

John Deere tikslaus pesticidų išpurškimo sistema

 

SprayerPro mažina purškimo sąnaudas dėka stulbinamai mažesnių praleidimų ir persidengimų. Ši GPS-pagrindu veikianti sistema automatiškai junginėja purškimo sijų sekcijas kai tik paliekate ar užvažiuojate ant nupurkšto ploto ar įvažiuojate į galulaukę. Sistema  padeda optimizuoti kiekvieną purškimo procesą – nuo darbo planavimo, rezervuaro užpildymo ir purškimo iki praplovimo ir chemikalų likučių išvaldymo.

 

 

Krone Premos 5000

 

Krone Premos 5000 – pirmas pasaulyje mobilus granuliatorius. Jis sugeba gaminti granules iš stiebinių kultūrų tiesiog pasėlių lauke.

 

 

 

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai