2020-08-07, penktadienis, 18:40.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:41, leidžiasi 21:05, dienos ilgumas 15:23.

Unikali vaikų vasaros stovykla veislininkystės ūkyje

2018-02-17, paskelbė agroexpresas .lt
Unikali vaikų vasaros stovykla veislininkystės ūkyje

Vaizdingoje Lvovo (Ukraina) srityje jau trys metai veikia unikali vaikų vasaros stovykla fermerio ūkyje. Įvairios edukacinės klasės ir nuolatinis kontaktas su ūkyje laikomais gyvuliais – būtent taip galima nusakyti  stovyklos esmę.

 

Stovykla įkurta Drohobyčo rajono Letnia kaime – toliau nuo didesnių miestų. Pagrindinis stovyklos dėmesys nukreiptas į ekologinį vaikų auklėjimą. Stovyklautojų čia nedaug –12-14. Dienos užimtos nuo ryto iki vakaro. Ir tik po pietų vaikai turi dvi valandas laisvo laiko.

 

 

Stovykla įsikūrusi veislininkystės ūkyje. Čia veisiamos avys, o neseniai pradėtos veisti ir pirmaujančių Europos veislių ožkos. Ūkyje priskaičiuojama beveik 3000 trijų veislių motininių avių – Merinolandschafe, Suffolk, Tiroler Bergschaf.

 

 

Kiekvieną rytą vaikai išveda avis į ganyklą, o vakare pargena namo. Kaip jau minėta, stovykloje veikia daugįvairių edukacijų. Vaikai lipdo molinius ąsočius, mokosi rūšiuoti šiukšles, į vazonėlius sodina įvairias salotas ir prieskonius (važiuodami į namus šiuos vazonėlius pasiima kartu su savimi), mokosi kovos menų, vyksta į žygius ir ekskursijas.  

 

 

agroexpreso inf.

Contact form

Šios dienos vardadieniai