2020-10-21, trečiadienis, 18:32.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:03, dienos ilgumas 10:2.

Red Dot 2018 Design apdovanojimas Valtros A4 serijos traktoriams

2018-05-17, paskelbė agroexpresas .lt
Red Dot 2018 Design apdovanojimas Valtros A4 serijos traktoriams

Valtros naujausios A4 serijos modelis (75-130 AG) laimėjo Red Dot 2018 Design apdovanojimą „Komercinių transporto priemonių“ kategorijoje. Įmonė jau ne pirmą kartą yra apdovanojama garsiausiame ir prestižiškiausiame pasaulinio masto dizaino apdovanojimų konkurse - Valtra buvo pripažinta ir 2016 m. bei 2017 m. Red Dot Design apdovanojimai tik patvirtina, jog A4 serijos traktorių dizainas yra tikrai aukštos kokybės.

 

Naujasis A4 serijos dizainas remiasi apdovanojimus laiminčių ketvirtos kartos N ir T serijų stiliumi, kur buvo sujungtos techninės naujovės ir nauja dizaino kalba.

 

Tikslinė ir patvari A4 serija su šiuolaikišku apipavidalinimu yra tikrai universalus įrankis, sukurtas padidinti ūkininkų, rangovų ir miesto darbų efektyvumą. Naujoji kabina yra stilinga, tyli ir erdvi, o svarbiausia yra patogus vairavimas, paprastas naudojimas, ergonomika ir saugumas. 

 

Red Dot Design konkursas yra vienas didžiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje. Šių metų konkurse dalyvavo daugiau nei 6300 dizaino pavyzdžių iš 59 šalių, kuriuos vertino komisija, susidedanti iš 40 nepriklausomų dizaino ekspertų iš viso pasaulio.

 

Konkursas buvo pradėtas organizuoti 1955 m., o apdovanojimai tuo metu buvo suskirstyti į tris kategorijas: „Produkto dizainas“, „Komunikacijos dizainas“ ir „Dizaino koncepcija“. Šių metų Red Dot Design apdovanojimų laureatai bus pristatyti liepos 9 d. Aalto teatre Esene, Vokietijoje.

 

Pastarieji Valtros laimėti apdovanojimai suteikia tvirtą pagrindą ir teisę įmonei pačiai surengti pasaulinio masto dizaino konkursą, kuris prasidėjo SIMA Show renginiu Paryžiuje pernai vasario mėn. Kasmetinis Valtros dizaino konkursas šiais metais prasidės balandžio 16 d. Jame gali dalyvauti dizaino studentai, individualūs dizaineriai ir dizaino studijos iš viso pasaulio. Konkurso tikslas – ieškoti dizainerių idėjų ateities traktoriui ir kaip jie gali padėti žemės ūkiui tapti efektyvesniu ir ekologiškesniu. Trys geriausi pasiūlymai bus paskelbti ir apdovanoti EIMA Show renginyje 2018 m. lapkričio mėn. Daugiau informacijos galite rasti šiame puslapyje: www.valtra.com/designchallenge.

 

A serijos traktoriaus kabinos viduje ypatingas dėmesys ir buvo skirtas naudingumui, ergonomikai, komfortui ir saugumui. Kaip ir visų Valtros serijų traktoriai, A4 gali būti pritaikyti pagal užsakovo pageidavimus.

 

agroexpreso inf.

 

 

SKAITYKITE

 

 

Sukurta guminių vikšrų atstatymo technologija

Kad JAV fermeriai galėtų remontuoti savo traktorius, reikia pakeisti autorinių teisių įstatymą

Paprastas, bet veiksmingas būdas ištraukti įklimpusį automobilį

Kodėl kinų pagamintos atsarginės dalys įsigali pasaulyje?

Fermeris prekiauja naudotais kombainais ir jų dalimis

Contact form

Šios dienos vardadieniai