2019-02-17, sekmadienis, 15:40.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

PneuTrac – naujo tipo padangos

2017-10-31, paskelbė agroexpresas .lt
PneuTrac  – naujo tipo padangos

PneuTrac  – tai bendras kompanijų Mitas ir Galileo Wheel projektas, kuris vienija geriausias pneumatinių padangų ir vikšrų savybes. Šios padangos turi daug platesnį protektorių nei standartinės. Todėl kelyje technika yra stabilesnė. Tokioms padangoms reikia mažiau oro, dėlto ratai mažiau slegia dirvą.

 

Bandymų metu Pneu Trac padangose  oro slėgis tebuvo 0,8 barelio, tačiau jų darbinės savybės buvo puikiausios. Karel Stefek,  projekto vadovas sako, kad galima važiuoti ir visiškai jose nesant oro. Beje, kaip tik tada sunkiai pravažiuojami keliai lengviau įveikiami. Testų rezultatai rodo, kad PneuTrac padangos padidina technikos trauką 48% lyginant ją su standartinėmis 1,8 barelio slėgio padangomis, o šoninį stabilumą – net 167%.

 

Padangų Pneu Trac gaminimui reikia daugiau medžiagų ir kompleksiškesnio gamybos metodo,  tad manoma, kad jos kainuos 15-20% brangiau nei tradicinės. Šiuo metu egzistuoja tik įvairių dydžių Pneu Trac padangų prototipai. Tačiau netrukus planuojama pradėti masinę jų gamybą.

 

Pradžioje Pneu Trac padangos bus gaminamos mažo ir vidutinio galingumo technikai, o vėliau šių padangų sulauks ir didelio galingumo technika.

 

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai