2020-08-07, penktadienis, 17:55.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:41, leidžiasi 21:05, dienos ilgumas 15:23.

Perteklinės daržovės nebeišmetamos

2017-11-06, paskelbė agroexpresas .lt
Perteklinės daržovės nebeišmetamos

Taip jau kartais atsitinka, kad Japonijos fermeriams, beje, kaip ir kitų šalių daržovių augintojams,  lieka nemaži kiekiai nerealizuotų šviežių daržovių. Priežastys čia būna įvairios: gali jos būti nekondicinės, t.y. neatitinkančios prekybos centrų priimtų standartų, gali netikėtai rinkoje atsirasti šių daržovių perteklius ir panašiai. Ką tokiais atvejais daro daržovių augintojai? Dalį daržovių patys suvalgo, o didžiąją dalį tiesiog išmeta.

 

Išradingieji japonai nutarė nuo šiol daržovių perteklių perskirstyti. Jie įkūrė tinklalapį „Tada Yasai , kuris ir užsiima būtent šios problemos sprendimu. Beje, „Tada Yasai“ išvertus iš japonų kalbos reiškia „nemokamos daržovės“. Vertimas tiksliai atspindi tinklalapio serviso koncepciją.

 

Paslauga teikiama tik užsiregistravusiems lankytojams, kurie tinklapio dėka gali nemokamai gauti daržovių – reikia tik susimokėti už pristatymo paslaugas. Daržovių kiekis būna ribotas. Kokia iš to nauda fermeriams? Pirma, jie išsaugo pagarbą savo darbui, t.y. neišmeta išaugintų daržovių į šiukšlyną. Antra, už tai jie gali nemokamai reklamuotis tinklalapyje ir pardavinėti neperteklines daržoves.

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai