2020-10-21, trečiadienis, 19:47.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:03, dienos ilgumas 10:2.

Paroda, kurioje verta pristatyti savo verslą

2018-05-22, paskelbė agroexpresas .lt
Paroda, kurioje verta pristatyti savo verslą

Žemės ūkio ministro patarėjo Rolando Taraškevičiaus vadovaujama delegacija gegužės 16-18 dienomis lankėsi Kinijoje, Šanchajuje, vykusioje vienoje didžiausių Azijos ir ketvirtoje pagal dydį pasaulyje maisto produktų parodoje „Sial China 2018“.

 

Sial China 2018“ yra daugiausiai lankytojų dėmesio sulaukiantis renginys Kinijos maisto pramonės sektoriuje. Joje dalyvauja maisto produkcijos ir gėrimų sektoriaus gamintojai, tiekėjai, verslo partneriai, importuotojai, eksportuotojai, didmenininkai. Šiemet parodoje dalyvavo 3400 dalyvių iš 70 pasaulio šalių, ji sulaukė 80 tūkst. lankytojų iš įvairių pasaulio šalių.

 

Lietuvos delegacija aplankė  parodoje įsikūrusias mūsų šalies įmones. Šiemet parodoje dalyvavo  bendrovės „Birštono mineraliniai vandenys“ ir Ko, „Gudobele“,  „Daumantai LT“, „Vilniaus alus“, „Meškėnas“, „Melt-Water“, „Žemaitijos pienas“, „Gubernija“, „Pieno žvaigždės“, „Rokiškio sūris“, „Vilkyškių pieninė“, „Žemaitijos pienas“, „Marijampolės pieno konservai“. Lankydamasis Lietuvos įmonių atstovų stenduose R. Taraškevičius pasidžiaugė pastaruoju metu spartėjančiu lietuviškų produktų eksportu į Kiniją bei akcentavo, kad ši tarptautinė paroda puikiai atsispindi Azijos šalių ir Kinijos rinkų gaires, teikia vertingas maisto pramonės –  mėsos, pieno ir gėrimų sektoriaus – įžvalgas, supažindina su naujausiomis žemės ūkio prekybos ir investicijų galimybėmis. R. Taraškevičius pabrėžė, kad  Lietuva ir toliau sieks intensyviai bendradarbiauti su šia šalimi, todėl įmonės kviečiamos aktyviai dalyvauti Kinijoje rengiamose žemės ūkio parodose ir mugėse.

 

Šiemet į Šanchajų atvyko ir ES žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Filas Hoganas, kuris parodoje atidarė oficialų Europos Sąjungos paviljoną. „Kadangi Lietuvos žemės ūkio ministerija jau ilgą laiką ieško ir atveria naujas eksporto rinkas, aktyvus dalyvavimas parodose ir Lietuvos pristatymas jose yra labai svarbus“, – sakė Lietuvos jungtiniame stende su F. Hoganu susitikęs R. Taraškevičius.

 

Labai svarbu tai, kad šią savaitę Vilniuje vyksiančioje tradicinėje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje „AgroBalt 2018“ įvyks aukščiausio lygio tarptautinis renginys – 13-asis Kinijos ir 16 Vidurio ir Rytų Europos šalių žemės ūkio prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo forumas „Kinija + 16“.  Su Kinijos verslininkų delegacija atvyksta ir šios šalies žemės ūkio ir kaimo reikalų ministras Han Changfu. Tikimasi, kad šis forumas paskatins lietuviškų žemės ūkio produktų eksportą į Kiniją.

 

ŽŪM inf. 

 

 

SKAITYKITE

 

 

Sukurta guminių vikšrų atstatymo technologija

Kad JAV fermeriai galėtų remontuoti savo traktorius, reikia pakeisti autorinių teisių įstatymą

Paprastas, bet veiksmingas būdas ištraukti įklimpusį automobilį

Kodėl kinų pagamintos atsarginės dalys įsigali pasaulyje?

Fermeris prekiauja naudotais kombainais ir jų dalimis

Contact form

Šios dienos vardadieniai