2020-06-02, antradienis, 10:20.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 04:47, leidžiasi 21:44, dienos ilgumas 16:56.

Naujo formato šuns būdos

2017-10-30, paskelbė agroexpresas .lt
Naujo formato šuns būdos

Amerikietis Tony Miller sugalvojo naujo formato šuns būdą su natūralia klimato kontrole. Mintį šiai idėjai jam pasufleravo savas šuo, kuris vieną dieną ėmė rausti žemę kieme, kad duobėje galėtų pasislėpti nuo karščio. Idėja labai greitai transformavosi į verslą. Tony Miller įkūrė kompaniją  Miller Pet Products, kurios produkcija noriai perkama JAV, Kanadoje ir dar 30 - yje pasaulio šalių.

 

Firminė kompanijos pagaminta šuns būda DogeDen 60 – tai požeminis keturkojų būstas, kuris leidžia jame patogiai jaustis bet kuriuo metų laiku. Konstrukcijos ir formos po žeme dėka viduje būdos natūraliai palaikoma pastovi temperatūra, kuri yra mažiau priklausoma nuo oro sąlygų nei ši būda stovėtų kaip įprasta kieme.

 

Įėjimas į būdą kyšo virš žemės paviršiaus, o gultas – po žeme. Kad šuo lengviau patektų į savo „bunkerį“, viduje yra laipteliai. Būda nepraleidžia vandens. Piekėjai gali rinktis du variantus – būdą su pakeltu nuo žemės įėjimu arba su nuleistu ant žemės. Pirmasis variantas siūlomas tiems, kurių kiemai gali būti užlieti vandeniu. Naujo formato šuns būda kainuoja 199-209 JAV dolerius – priklausomai nuo pasirinkto varianto. Ji tinka visiems šunims, sveriantiems iki  27 kg.

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai