2020-10-21, trečiadienis, 18:53.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:03, dienos ilgumas 10:2.

Mobilūs telefonai – įspūdingos naujausios technologijos

2019-07-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Mobilūs telefonai – įspūdingos naujausios technologijos

Šių dienų mobilūs telefonai yra sunkiai sulyginami su 10 metų ar net 5 metų senumo telefonais – gamintojai naujausius modelius aprūpina pačiomis įspūdingiausiomis ir, kartais, absurdiškomis funkcijomis, integruoja po kelias kameras ir procesorius, kurie savo galia prilygsta kompiuteriams.

 


Net kai atrodo, jog naujieji modeliai jau niekuo nebegali nustebinti, vos pamatę naujas telefonų galimybes vartotojai vėl netenka žado, kol inžinieriai tuo metu vėl kuria naujas idėjas. Taigi, pristatome jums pačias naujausias, 4 išmaniųjų telefonų funkcijas ir ypatybes.

 


Visiškas atsparumas vandeniui
Jau ne vienerius metus mobilūs telefonai pardavinėjami skelbiant, kad jie yra atsparūs vandeniui, tačiau mažytėmis raidėmis apačioje galima pamatyti, kad vandens sukelti gedimai nėra tvarkomi garantijos. Kiek pasidomėjus tokiu „vandens atsparumu“ greitai išaiškėja, kad telefonai atsparūs tik dalinai.

 


Labai daug išmaniųjų telefonų vartotojų sugadino savo prietaisus netyčia įmesdami juos į balą, tvenkinį ar tiesiog apipylus vandeniu. Todėl visiškas atsparumas vandeniui yra labai trokštama ypatybė.

 


Norint pasiekti visiško atsparumo vandeniui reikės kardinaliai perdaryti visas jungtis, garsiakalbius bei groteles – na, bet visa tai jau pakeliui.Foto: Pixabay.com

 

Ekrano stikliukai iš safyro
Kiek žmonių pažįstate, kurie bent kartą sudaužė telefono apsauginį stikliuką? Tai nutinka beveik kas antram vartotojui ir remontas yra labai brangus, nes stikliuką dažniausiai reikia keisti kartu su ekranu.

 


Apple kooperuojasi su kitomis kompanijomis ir kuria naują technologiją – siekia gaminti telefonų ekranų stikliukus iš itin patvaraus, kieto ir įbrėžimams dar atsparesnio safyro. Kol kas safyrą sunku panaudoti masiškai telefonų gamybai, bet manoma, kad tai padaryti pavyks.

 


Jutikliai po ekranu
Jau keletą metų pastebima tendencija, kad išmaniųjų telefonų gamyboje didžiulį vaidmenį užima stilius – mažyčiai tarpeliai tarp ekrano ir telefono šonų, solidesnis dizainas ir slepiami mygtukai bei priekinės kameros, jutikliai.
Atstumo ir šviesos jutikliai jau sėkmingai integruojami paslepiant juos po ekranu, bet vis dar tenka palikti vietos priekinei kamerai. Vis dėlto, jau žinoma, kaip tai įgyvendinti ir yra sukurtas ne vienas koncepcinis modelis su priekine kamera po ekranu, todėl laukti ilgai tikrai nebereikės.

 


Foto: Shutterstock.com

 


Produktų pasiūla kiekvienam
Taigi, tobulėti dar tikrai yra kur, tačiau ar visos šios funkcijos reikalingos – spręsti tik jums. Visiškas atsparumas vandeniui bei safyro stikliukai labai naudingi ir apsaugantys nuo daugybės nelaimių. Tačiau tokios technologijos, kaip jutikliai po ekranu arba kelių dešimčių megapikselių kameros gali būti tik reklaminiai triukai, t.y., nelabai reikalingos ypatybės.

 


Visi patys naujausi mobilūs telefonai siūlomi internetinėje parduotuvėje senukai.lt – siūlome apsilankyti ir susipažinti su jau dabar pasiekiamomis technologijomis.
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai