2020-06-04, ketvirtadienis, 06:54.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 04:45, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 17:i.

Mediniu traktoriumi vengras po kaimą pavežioja savo didžiausią meilę

2017-10-08, paskelbė agroexpresas .lt
Mediniu traktoriumi vengras po kaimą pavežioja savo didžiausią meilę

Tokio traktoriaus jūs dar nematėte, o jo galėtų pavydėti bet kurio garsaus traktorių prekinio ženklo gamintojas, praneša „Barcroft Cars“. Viskas su išlyga, jei korporacijos turėtų auksarankį traktorininką iš Tišaoros (Vengrija) gyvenvietės. Apie 1400 gyventojų kaimelio pažiba – Istvanas Puskas‘as, galintis valdyti ne tik plieninius žirgus, bet ir sukonstruoti traktorių iš medienos.

 

I.Puskas‘as traktorių pavadino „Fa-Tor“ vardu ir juo neatlieka įprastų traktorininkui darbų. Beveik visos traktoriaus detalės pagamintos iš medžio. Rėmas medinis, ratai taip pat. Net važiuoklė. Degalų baką atstoja medinė bačka, kurioje anksčiau brandintas alus. Ne mediniai traktoriuje yra tik priekinis „Fiat 126“ modelio variklis, seno „Mercedes-Benz“ vairas, žibintai, padangos ir priekinis stiklas. Be traktoriaus I.Puskas‘as iš medienos yra sukonstravęs dar ir plūgą, kelis dviračius, tikrą amerikietišką „čioperį“ ir lengvąjį automobilį.

 

„Šie dalykai nepagaminami greitai, bet aš niekur ir neskubėjau. Tai tiesiog mano pomėgis ir todėl mes turime medinį traktorių“, – sako I. Puskas‘as.

 

Auksarankis meistras prisipažįsta, kad didžiausia jo įkvėpėja ir pagalbininkė –  žmona. Sutuoktinė nulakuoja visus vyro gaminius. Atsidėkodamas jai, I. Puskas‘as pavežioja savo žmoną po kaimelio apylinkes, o jo gaminiai verčia aikčioti žmones iš susižavėjimo.

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai