2020-10-21, trečiadienis, 18:19.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:03, dienos ilgumas 10:2.

Kultivatorius Tornado – idealus įrankis sodininkams ir daržininkams (1)

2018-04-21, paskelbė agroexpresas .lt
Kultivatorius Tornado – idealus įrankis sodininkams ir daržininkams

Kultivatorius Tornado – inovatyvus prietaisas sodininkams. Jis gali pakeisti kastuvą ir šakes. Jo dėka galima paruošti vietą sodinimui, pašalinti iš sklypo piktžolės su šaknimis, šiukšles ir sausą žolę, įdirbti žemę šalia medžių ir krūmų. Prietaisas sukurtas Rusijoje.  

 

Kultivatorius Tornado – metalinė lazdelė su patogia rankena ant vieno galo ir aštriais dantimis ant kito. Dirbant su šiuo prietaisu, kojoms, rankoms, pilvui, pečiams, nugarai apkrovos paskirstomos tolygiai. Tai yra pagrindinis privalumas prieš kastuvą, kai dirbant su juo apkrova dažniausiai nukreipiama į nugarą ir pečius. Taigi Tornado mažina nuovargį ir didina darbo našumą tris-penkis kartus.

 

Kultivatorių naudoti paprasta. Aštrūs dantys įremiami į žemę, pasukama rankena ir prie apatinės rankenos dalies pritvirtinti dantys įsisriegia į dirbamą plotą. Po to įrankis iš dirvos ištraukiamas vertikaliai į viršų ir, perkėlus 10-20 cm  jį  į šoną, ciklas pakartojamas. Su Tornado galima puikiausiai rauti šakniavaisius. Kultivatorius turi keturis lenktos formos tam tikra tvarka išdėstytus dantis, kurie dirvą išpurena, bet jos neapverčia. Tokiu būdu išsaugomi mikroorganizmai.

  

Tornado privalumai:

 

  • Tinkamai yra sureguliuotas prietaiso aukštis, todėl stuburas apsaugomas nuo padidėjusio streso.

 

  • Kultivatorius lengvas, lengvesnis už šakes ar kastuvą. Darbo procesas susideda iš dviejų etapų – pirmame etape dantys įsriegiami į dirvą, antrame – iškeliame jį į dirvos paviršių. Tai užtrunka 3-5 sekundes. Tuo tarpu dirbdami su kastuvu sugaištame kur kas daugiau laiko – juk reikia nuo kastuvo atskirti iškasto grunto gabalėlį, apversti jį, po to susmulkinti tuo pačiu kastuvu į mažesnes frakcijas.  

 

  • Nekenkia dirvožemiui.

 

  • Patogus transportuoti, nes susideda iš trijų dalių.

 

  • Pagamintas iš tvirto plieno.

 

  • Turi sertifikatą „100 geriausių prekių Rusijoje“.

 

agroexpreso inf.

 

 

 

 

Contact form

 

irena 2018-11-28 22:50:27 IP: 213.164.123.99

Sveiki.Kur galima įsigyti ir kiek kainuoja. Ačiū Pagarbiai Irena

Šios dienos vardadieniai