2020-08-03, pirmadienis, 14:37.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:34, leidžiasi 21:13, dienos ilgumas 15:39.

JAV atidarys viešbutį su ožkomis ir ožkų joga

2018-02-19, paskelbė agroexpresas .lt
JAV atidarys viešbutį su ožkomis ir ožkų joga

Kaimo turizmas nenuspėjamas. Per pastaruosius keletą mėnesių Oregonas išpopuliarėjo specialus jogos kvėpavimo pratimas asana ožkų kompanijoje.  Kadangi ūkių, praktikuojančių šį jogos pratimą, nepakanka, sugalvota jogos kvėpavimo studiją atidaryti viešbutyje.

 

– Taip taip, jums nepasigirdo. Ožkų joga – tai jogos rūšis, kurią aš nusprendžiau praktikuoti savo ūkio vidiniame kieme, – sako Lynne Morse, viešbučio  „Goat Yoga“ šeimininkė.  – Mano ožkos draugiškos ir noriai bendraujančios. Jos ganosi, žaidžia ir prigula ant žolės šalia žmonių.

 

Ožkų joga – tai ne joga ožkoms. Tiesą sakant, šiek tiek keista. Su ožkų sugebėjimu laipioti kalnagrūbiais ir šokinėti, regis, jogos pratimai joms neturėtų nieko stebinti. Tačiau  Lynne Morse ožkos ne šokinėjančios, o turinčios terapinių savybių. Tos ožkos – Nigerijos pigmėjų ir nykštukinės veislės ožkų mišinys. Jos labiau primena jaukius sportinius įrenginius jogos pratimams atlikti nei įprastus gyvuliukus. Kai kurie jogos gerbėjai atvažiuoja pas Lynne Morse išbandyti ožkų jogos net iš gretimo miesto.

 

 

Ožkų joga tapo neįtikėtinai populiari visoje šalyje. Ji reklamuojama tiek baruose, tiek ir oro uostuose. Šio linksmo laiko praleidimo sumanytoja Lynne Morse nutarė eiti toliau – integruoti ožkas į populiarių paslaugų servisą. Sekantis jos žingsnis – ožkų viešbučio įkūrimas.

 

Lynne Morse ir jos draugas Shawn daug patirties pasisėmė iš viešbučių „Hanson Country Inn“ ir „Classic Bed & Breakfast Oregon“ veiklos, kur jiedu praleido beveik metus. Abiejuose viešbučiuose buvo kreipiamas dėmesys į aplink supančios gamtos grožį, klientų aptarnavimo individualumą ir kokybę, elegantiškos atmosferos kūrimą viešbučio viduje, nebekalbant jau apie vertingas bibliotekas, senovinių daiktų kolekcijas, glaudų ryšį su vietos vyndariais ir aludariais.

 

„Goatel“ bus pirmasis viešbutis pasaulyje su ožkų joga ir laimingomis bendravimo su gyvūnais valandomis, pavydžiui, vaikščiojant  ožkų kompanijoje po vietos apylinkes ir aplankant netoliese esančias vyno daryklas.

 

Viešbučio lankytojams siūlomi įprasti viešbučiams kambariai ir kempingas. Vakarėliai ir korporatyvai organizuojami 50-100 žmonių. Neįprasto viešbučio šeimininkė ypač dideles viltis deda į korporatyvus. Ji tiki, kad bendravimas su gyvūnais padės korporatyvo dalyviams greičiau atsipalaiduoti ir tarpusavyje surasti bendrą kalbą.

 

– Goatel Retreat Center taps vieta, kurioje bus galima atsipalaiduoti nuo streso, depresijos ar ligos ir surasti vidinį nusiraminimą, –  sako Lynne Morse, kuri žada jau šį vidurvasarį atidaryti  viešbutį ožkoms.

 

Modern Farmer

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai