2020-06-04, ketvirtadienis, 13:59.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 04:45, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 17:i.

Islandijoje ūkininkas įkūrė „skaidrų“ viešbutį miške

2018-02-25, paskelbė agroexpresas .lt
Islandijoje ūkininkas įkūrė „skaidrų“ viešbutį miške

Viena iš Islandijos vulkaninių salų, besiribojančių su Arkties vandenynu, traukia turistus savo šaltu grožiu ir laukine skandinavų gamta. Tiems, kurie nori ramybės ir harmonijos, čia yra paruošti specialūs viešbučio kambariai – visiškai skaidrūs ir panašūs į burbulą.

 

Lankytojai kviečiami visai nakčiai pasilikti pripučiamuose ir į burbulą panašiuose namuose bei gulint lovoje ant nugaros gėrėtis nuostabiais Šiaurės dangaus žiburiais. Šie nameliai vadinami „milijonų žvaigždžių viešbučiu“.

 

Pripučiamų burbulų po atviru dangumi dizainas – arktinio minimalizmo įsikūnijimas. Kambariuose – tik patys reikalingiausi daiktai – patogi lova, šilti kilimai, nedideli šviestuvai. Kiekvienas kambarys turi ventiliacinę ir apšildymo sistemą. O štai vonia, virtuvė ir tualetas įrengti atskiroje bendroje patalpoje. Skaidrių viešbučio kambarių įkūrimo idėja priklauso vietos verslininkui, kuris iki tol dirbo fermerio ūkyje.

 

– Šioje teritorijoje buvo plynas laukas. Prieš 28 metus pradėjome čia sodinti medžius. Ilgą laiką šiame lauke dirbo vienas žmogus. Tačiau prieš dvejis metus tas žmogus paklausė, ar mes nenorėtume paeksperimentuoti, t.y. pastatyti vieną skaidrų burbulo formos kambarį. Mes sutikome. Tada net neįtarėme, kad tokių kambarių turėsime net devynis, – prisimena ūkininkas Syeridur Siursfindottiras.

 

agroexpreso inf.

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai