2020-03-30, pirmadienis, 11:08.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 06:53, leidžiasi 19:50, dienos ilgumas 12:57.

Fotoekskursija po didžiausią pasaulyje marichuanos auginimo ūkį

2017-10-31, paskelbė agroexpresas .lt
Fotoekskursija po didžiausią pasaulyje marichuanos auginimo ūkį

Canopy Growth tapo pirma pasaulyje marichuanos auginimo kompanija, kurios akcijų kaina nustatoma biržoje. O tai reiškia, kad marichuanos auginimas jau pripažįstamas tarptautiniu mastu.

Canopy Growth – didžiausias pasaulyje marichuanos augintojas. Kompanija augina, perdirba, pakuoja ir tiekia ją visoje Kanadoje esantiems užsakovams.

 

Pažiūrėkime, kaip  Canopy Growth atrodo iš vidaus.

 

Kompanija marichuaną augina kažkada veikusiame šokolado fabrike Hershey Ontario provincijoje. Canopy Growth išaugintą ir perdirbtą produktą, vadinamą medicinine marichuana,  pristato daugiau nei pusei Kanados pacientų, o tai sudaro 40 tūkst. žmonių.

 

 

 

 

Bryus Linton, kompanijos įkūrėjas, kad  viso gamybinio proceso  –  nuo auginimo iki perdirbimo – integravimas leidžia geriau kontroliuoti produkto kokybę.

 

 

Buvęs šokolado fabrikas jo šeimininkams naudos nebenešė, todėl buvo nuomojamas. Galiausiai jį nupirko  Canopy Growth kompanija už 6,6 mln. dolerių.

 

 

 

Canopy Growth siekia tapti kanapių auginimo gigantu. Klientams ji siūlo kelių skonių produktus.

 

 

Kompanija yra verslo grupės Tweed dalis ir siūlo savo produktus jaunatviškoje ir stilingoje pakuotėje.

 

 

Verslo grupei Tweed priklausanti kompanija Vert Medical orientuota į prancūziškai kalbančią auditoriją, o  Bedrocan asocijuojasu su rimta medicina.

 

 

Nuo 2000 metų kanadiečiai namuose gali medicininiais tikslais užsiauginti truputį kanapių. 2014 metais dideliais kiekiais auginančios ir perdirbančios kompanijos pradėtos licenzijuoti.

 

 

2016 metais legaliai marichuanos parduota už 869 mln. dol. Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau yra pažadėjęs pilnai legalizuoti marichuaną. Tuomet jos pardavimai turėtų šoktelti iki 22,6 mlrd. dol.

 

 

Toronto vertybinių popierių biržoje Canopy akcijos pažymėtos kodu WEED, joms prognozuojama puiki ateitis.

 

 

Kompanijos vertė iškart peršoko 2 mlrd. ribą, kai 8 JAV valstijos nubalsavo marichuanos naudai. Tiesa, vėliau įvyko šiokia tokia korekcija ir kompanijos vertė apsistojo ties 1,3 mlrd. dol.

 

 

Kompanijos pelnas kasmet auga ir yra skaičiuojamas milijonais.

 

Agresyvus kompanijos augimas  ir ambicingi planai įsitvirtinti tarptautinėje rinkoje orientuoti į ateitį – vis daugiau šalių yra linkusios legalizuoti marichuaną.  Jau dabar kompanija po truputį eksportuoja marichuanos į Braziliją ir Vokietiją.

 

 

Viskas remiasi į politikų apsisprendimą, sako Bryus Linton, kompanijos Canopy Growth įkūrėjas. Jeigu daugelyje šalių nebus legalizuota marichuana, tai ir šio verslo 

Contact form

Šios dienos vardadieniai