2020-07-02, ketvirtadienis, 18:06.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 04:48, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:7.

Britas nusipirko Ispanijoje kaimą

2018-03-02, paskelbė agroexpresas .lt
Britas nusipirko Ispanijoje kaimą

Šešiasdešimt vienerių metų Didžiosios Britanijos gyventojas Neil  Christiy nusipirko apleistą Ispanijos kaimą Arrunade už 45 tūkst. eurų ir planuoja čia įkurti turistinį centrą. Pasak nekilnojamo turto agentų, tokių apleistų kaimų Ispanijoje – dešimtys. „Gyventojai masiškai palieka net ir vaizdingose vietose esančius kaimus ir vyksta į miestus, tikėdamiesi ten surasti bet kokį darbą“, – rašo The Daily Mail.

 

Ištuštėjusius kaimus vietos valdžia parduoda aukcionuose. Kainos čia svyruoja nuo 75 iki 530 tūkst. dolerių. Daugiausia pirkėjų – iš užsienio. Ypač daug jų (beveik trečdalis) iš Didžiosios Britanijos. Britams Ispanijoje parduodamų kaimų kainos palyginus su nekilnojamo turto kainomis jų tėvynėje – tiesiog juokingos. Pensininkas  Neil  Christiy už kaimą sumokėjo 45 tūkst. eurų, o tai penkis kartus mažiau nei kainuoja vidutinio dydžio namas Didžiojoje Britanijoje.  

 

Įskaitant rekonstrukcijos darbus, britas išleis ne daugiau kaip 212 tūkst. eurų. Ką tik „iškeptas“ naujasis dvarininkas persikėlė su žmona į gretimą kaimą. Žmona čia įsidarbino mokytoja, o Neil  Christiy pašventė save remonto darbams. Pirkiniu britas labai patenkintas, ypač švariu kaimo oru ir vandeniu bei vaizdinga aplinka.

 

agroexpreso inf.  

 

SKAITYKITE

 

Svajonių pilį fermeris priverstas nugriauti

Malkos – kiemo puošmena              

Žemutinė Apsha – turtingiausias Ukrainos kaimas

Zhongdong kaimas įsikūręs natūraliame urve

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai