2020-10-21, trečiadienis, 18:41.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:03, dienos ilgumas 10:2.

„Agroport“ – sparčiai populiarėjanti paroda Ukrainoje

2018-04-24, paskelbė agroexpresas .lt
„Agroport“ – sparčiai populiarėjanti paroda Ukrainoje

Lvove (Ukraina) rengiama paroda AGROPORT skiriasi nuo kitų žemės ūkio tradicinių parodų tuo, kad čia susitinka visi maisto produktų rinkos dalyviai – fermeriai, verslas, valdžios ir visuomenės atstovai. Parodoje ne tik apžvelgiami laimėjimai, bet ir svarstomos įvairios problemos.

 

Nuo šių metų parodą imta organizuoti trijose vietose – vakarų, pietų ir rytų Ukrainoje. Pradėta nuo Lvovo. Šiame mieste paroda „Agroport“ rengiama jau trečią kartą.  Daugiau kaip 200 dalyvių balandžio 19-21 d. į Lvovą suvažiavo iš visos Ukrainos ir pademonstravo šiuolaikinę žemės ūkio tachniką, naujausias kultūrų auginimo ir perdirbimo technologijas, selekcijos naujoves. Parodos forumo dalyviai – fermeriai iš Lvovo, Voluinės, Rivnės, Ternopilio, Chmelnyckio, Ivano Frankivsko, Užkarpatės, Chmelnyckio, Vinycios, Žytomyro regionų.

 

„Mes ne šiaipsau organizavome turtingą programą, bet ir akcentavome regioninius ypatumus. Todėl kompanijos siūlė būtent tas technologijas ir techniką, kuri labiausiai tinka šiam Vakarų regionui“, – sako generalinis „AGROPORT Ukraina“ projekto vadovas Dmitrijus Titarenko.  

 

Parodoje didelis dėmesys skirtas ekologiškai žemdirbystei, kuri Ukrainoje turi geras perspektyvas, bei žemės ūkio prisitaikymui prie klimato kaitos. Parodos dalyviams įteikta 17 nominacijų. Antrą parodos dieną organizuota Ukrainos-Latvijos žemės ūkio diena. Daug dėmesio sulaukė visureigių ir žemės ūkio mašinų testavimas laukuose.

 

Po Lvovo estafetę perims Chersonas (liepos 26-28) ir Charkovas (spalio 11-13).Ši paroda įtraukta į oficialų Jungtinių Tautų Organizacijos renginių kalendorių.

 

agroexpreso inf.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai